• pl
  • en

Menu Konesera

Data dodania wpisu: 10-02-2015

Nowatorskie dania dla prawdziwych smakoszy

Menu Konesera

Spróbowaliście już w życiu kilku naprawdę smacznych potraw i macie apetyt na więcej? Możecie o sobie nieskromnie powiedzieć, że owszem, jesteście smakoszami? Super! Tak się składa, że Szefem Kuchni Road American Restaurant jest prawdziwy artysta sztuki kulinarnej i pasjonat odkrywania nowych smaków. Jego wyobraźnia aż kipi od oryginalnych pomysłów, którymi chce się z Wami podzielić.

Specjalnie dla Was stworzyliśmy całkowicie nową sekcję – Menu Konesera, w której znajdziecie autorskie dania naszego Szefa Kuchni. Dania, które, mamy nadzieję, poszerzą horyzonty Waszych kulinarnych doznań i sprawią Wam niejedną przyjemność. Postaramy się, by potrawy w Menu Konesera zaskakiwały Was różnorodnością i niespotykanym smakiem. Bądźcie też czujni, bo Menu będzie się zmieniać każdego miesiąca!

Zamawiając Menu Konesera otrzymacie 6 pysznych dań w porcjach tak pomyślanych, aby dało się je zjeść wszystkie, czerpiąc przyjemność od początku do końca. Będziemy powoli rozniecać Wasz apetyt i podsycać go kolejnymi odsłonami Menu. Najpierw na stole pojawi się przystawka, a następnie kolejno zupa, mini burger, danie rybne, danie mięsne oraz deser. Do picia podamy kieliszek wina, wodę i gorący napój.

Przygotujcie się na nowe doświadczenia!